Tworzenie stron internetowych

"

Strona internetowa to jeden z najważniejszych elementów Twójej firmy.

To jak użytkownicy widzą Twoją stronę internetową, w dużej mierze przekłada się na to, jak te same osoby odbierają Twoją firmę.
W obecnych czasach strona www to twarz Twojej firmy. Dlatego tak ważne jest, aby ta strona była zrobiona profesjonalnie i przyjaźnie dla użytkownika.

 

Od czego zaczynamy projektowanie stron internetowych?

Projektowanie stron internetowych zaczynamy od określenia roli, jaką ma pełnić strona, czyli jej celu.

Jaki ma być cel Twojej strony – od tego zaczynamy projektowanie Twojej strony.

Musisz ustalić, jaki cel ma mieć Twoja strona internetowa. Dzięki temu, będzie zrozumiała dla użytkowników poruszających się po niej.

Określenie odbiorców.

Twojej strony nie będą oglądać tylko przypadkowe osoby i roboty wyszukiwarek. Dlatego musisz zastanowić się nad tym, kim będą odbiorcy Twojej strony internetowej. W końcu to do nich chcesz dotrzeć, prawda?
Określenie odbiorców strony jest mocno powiązane z tym, jaki jest cel Twojej strony internetowej. W końcu dążymy do tego, żeby odbiorcy go zrealizowali

Tworzenie strony pod użytkownika, czyli co musi się znaleźć na Twojej witrynie.

Gdy znamy już cel Twojej strony oraz określimy wspólnie kim jest jej idealny użytkownik, możemy zabrać się do pracy nad stroną.
Czas, który wspólnie poświęcimy na zastanowienie się nad celem strony i potrzebami użytkowników zwróci się z nawiązką.
Zwłaszcza że tak dobrze zaplanowana strona będzie odpowiadać na potrzeby Twoich użytkowników, a przez to – realizować Twój cel.

Kolejnym etapem projektu jest jasne określenie tego, co powinno znaleźć się na stronie internetowej. Projektowanie strony na tym etapie to porządkowanie treści. Zaczniemy od rozpisania tego, co ma się znaleźć na stronie.

Jakich podstron potrzebuje Twoja strona?

Kiedy wiemy, jakich treści potrzebujesz, możemy zabrać się za tworzenie podstron.
Tworzone podstrony najczęściej nie różnią się bardzo od tych, które są na innych stronach. Mają być intuicyjne i powtarzalne. Użytkownik ma czuć się swobodnie na tych podstronach i łatwo dotrzeć do treści, których szuka.

Testowanie, czyli kluczowy element projektowania strony.

Zanim pokażemy Twoją stronę użytkownikom sprawdzamy, czy wszystko jest na swoim miejscu. Jeżeli nie ma żadnych błędów i każdy element na stronie spełnia swoją funkcję, możemy go wrzucić na serwer i oddać do Twojej dyspozycji.

Jeżeli potrzebujesz nowej strony internetowej lub odświeżyć obecną. Napisz do mnie, a chętnie Ci pomogę.

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych i wykorzystanie przez firmę marcelkowalkowski.pl Marcel Kowalkowski z siedzibą 37-450 Stalowa Wola Al. Jana Pawła II 1/154 podanego adresu e-mail i telefonu w celu przedstawienia oferty handlowej.

    Please prove you are human by selecting the Car.